شمن
  
 
 
آرشیو
 
سه‌شنبه 10 تیر‌ماه سال 1382
آه تراویتا..شب های بلند..اشکانم چشمانم را میشست!
این عنوان عاشقانه..ربطی به اصل ماجرا نداره.چون در اصل  ماجرایی  هم وجود نداره.فقد اومدم بگم که این مدیر مسئول دیگه خیلی داره اعصاب خورد میکنه و کامنت مزخرف میزاره!.بعدشم..چند تا لینک اینجا میزارم
۱.فیلم حمله به خوابگاه دانشجویی طرشت دانشگاه علامه..تصویر که اومد دقت کنید..به پنجره ها نگاه کنید.. ببینید انصار چطوری یه لحظه از توی پنجره ها میریزن تو.سرو وصدا هاشون هم باهاله!
 ۴...آره دیگه..بعضیا...فرصت طبلن..این یه سایته که توش عکس های جالبی از شب ها و درختای زیبای پارک ملت و پارک ساعی هست.اگه سن و سالتون کمه نرین اینجا!
۲۵.امیدوارم با قبلی حال کرده باشید..و هی دیگه هی دلتون نخواد سر از کار جوونای تو پارک در بیارید. این یکی.. یه آهنگ کانتری باهاله..خیلی هم زشت و بد و بی ادبیه. حتی اگه سن و سالتون زیاده هم نرین اینجا!
۴.به سایت شوشه هم برید و کلیپ مونا مونا و قورباقه رو حتما ببینید!این جدیه بخدا! 
 

دیگه اینکه...

آقای کت استیونس..یا همون یوسف اسلام فعلی!قبل از اینکه مسلمون بشن..یه آهنگ دادن بیرون ..به اسم changes که  آهنگ باهال و جالبیه...ما هم با این انگلیسی نیم بندمون یه چیزایی ازش میفهمیم!خلاصه..مناسبتش اینه..که من دیروز..رفتم و وبلاگ چند تا وبلاگ نویس حرفه ای رو دیدم...وقت نشد که همشو بخونم..ولی مقداریشون رو خوندم.واسه همین میخوام یککمی اکتیوتر با این وبلاگ برخورد کنم.و  changes رو اینجا اعمال کنم.وبلاگ هایی که دیشب دیدم...و لینکشون رو هم..به همین زودیا خواهم گذاشت عبارتند از پاگنده ..این مطلب ازونجا کف رفته شده: زیر آفتاب صلات ظهر راهتان را در خیابان می گیرد تا به شما اثبات کند روز است؛ او یک فمینیست داناست. فمینیست نادان همین کار را نیمه شب انجام می دهد. فمینیست نادان همین کار را نیمه شب انجام می دهد...
.دوست بسیار عزیزم استاد پاریزی..،خلبان کور یه سنت اگزوپری دیگه، و از بزرگترین مردان این دوران..آقای حسین درخشان. ..شاید  اولین ستونی که در روزنامه ها..بخش اینترنت رو داشت،نویسنده اش..آقای درخشان بود.
دانشجو های علامه..لطفا به سایت جنبش دانشجویی نروید.این مطلب رو هم اونجا نخونید.
مورد دیگه اینکه در وبلاگ پاگنده..به این وبلاگ اشاره شده...نظر من اینه که آدم خوبه واقعا اینقدر به عقیده اش پایبند باشه.شما رو تحصین میکنم..ولی اینکه ..به خودت ببال که با همه فرق داری...خوب این حرف خانوم سوده..خیلی به ما نچسبید.مگه بقیه چقدر بد و پست و رذیلن که شما از اینکه با اونا و دختر مانتوییه فرق داری به خودت میبالی؟شما از کجا فهمیدی که امام زمان(عج) همه کار و زندگیشو ول کرده و داره شما رو که با چادر نگاه میکنه؟
دیگه اینکه..یه چیزی بگم..در مورد این آقای محسن سازگارا...که اعتصاب غذا کرده..و شرط آزادیشو عذر خواهی رهبر گفته...من ..خودم..چند بار تا حالا ..دو سه روز آب روزه گرفتم.
روز سوم که میشه..المنت های مغز آدم ته میکشه.دنیا رنگ و وارنگ میزنه!مثل اینه که ماری
جوانا..یه به قول بچه ها Joint  زده باشی.همونایی که باب مارلی میزد.
این شعرم میخوند :
smoke two jonits in the morning..smoke two joints a night
smoke two joints in the after noon..makes me feel allright
نمیدونم که املای انگلیسیش درسته یا نه.خلاصه..فکر میکنم..اعتصاب غذای سازگارا..یکم روی مشاعرش تاثیر گذاشته.تبدیلش کرده به ناسازگارا!
اگر نمایشنامه های پتر هانتکه رو نخوندیدن،کار خوبی نکردین.ولی اگر خوندین که اصلا کار خوبی نکردین.
این پایین هم..یه عکسه از من..که آقای شستشوی مغذی واسه من درستش کردن.کمال تشکر کرد از شما آقای کورش،گفت دست شما سبز..مسنجرتون پرداف باد!
یادداشت بعدی به همین زودیا
عکس رو هم بعدا میزارم!
راستی داشت یادم میرفت..من هم یه زمانی مثل آقای شادزی کچل بودم..اینم عکسم .
آقای شادزی حرفای خوب خوب میزنن.شما ها..که میدونم آدمای بد و افسرده و نا امید و رذل و پست و کثیف هستین،باب مارلی و کت استیونس گوش میدین..حتی بعضی هاتون هم مانتو میپوشین....و سوده ازینکه مثل شما نیست به خودش میباله،.برید اینا رو بخونین و بچه های خوبی بشین.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 144276


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها