شمن
  
 
 
آرشیو
 
سه‌شنبه 5 خرداد‌ماه سال 1383
شمال
سلام .اینجا ،بعد از دوسال وبلاگ بازیووداره کم کم تبدیل میشه به یه وبلاگ .بعضیا میگن وبلاگ یه جاییه  که نباید توش کار حساب شده و  کرد.مثل مقاله و ازین جور چیزا.
ولی من نظرم اینه که وبلاگ جایی یه که آدم باید هرچی دوست داره توش بنویسه.و چندان اهمیت هم نداره  که حساب شده باشه یا نه.ویرایش شده باشه یا نه.فقد باید یه وبلاگ باشه.یه جایی باشه که خواننده وقتی میخونتش  هی سرعتشو زیاد نکنه تا نوشته به آخرش برسه.و یه نظر بده و نده و بره.از طرفی هم نباید اونقدر طولانی باشه که حوصله خواننده رو سر ببره.
ولی مسئله  مهم  که ربطی با حرفایی که زدم نداشت اینه..که من امسال دوباره با دانشگاه آشتی کردم.میرم و میام.و توی برنامه هاش هم شرکت میکنم.از قرار معلوم فردا ما باید بریم شمال و اگر خدای تبارک و تعالی بخواد برای روز شنبه تهرانیم.حالا هم مهمون من اومد و من بقیه اینو بعدا مینویسم.خدافظ .
خوب.مهمان من رفت.میگفتم که من قراره برم با بچه های دانشگاه شمال.و امیدوارم بهم خوش بگذره.در کل چیز زیادی واسه نوشتن ندارم.حتی چیز کمی هم ندارم.امروز یک مقداری از کتاب آقای بابک احمدی رو خوندم.اسمش بود  معمای مدرنیته.کتاب جالبیه.ولی سنگینه.نه که  واسه همه سنگین باشه.واسه من که با این کتاب ، مدرنیته رو شروع کردم یکمی زور زدن میخواد. متنش کمی سخت و مشگله.البته واقا نمیدونم چرا.نه فقد این متن خیلی چیزای دیگه.شاید چون ذهنم تنبل شده.شاید هم ذهنم دقت رو فدای  سرعت میکنه.
من از امروز صبح دارم به آقای اریک جانسون گوش دل میسپارم.دیگه اینکه آخرین باری که رفتم شمال توی عید پارسال بود که با عارف که یکی از دوستامه رفتم.چون من معمولا کمتر پیش میاد با دشمنام برم مسافرت.آره رفتیم شمال..با حال بد و با حال بدتر بر گشتیم.واقعا حالمون بد بود و اعصابمون خورد.اونجا هم هیشکار نکردیم.فقد قلیون کشیدیم.البته اون موقع اهل کاری هم نبودیم .نه عرق خوری..نه دختر بازی.. و البته اینکه اون موقع نبودیم دلیل نمیشه که الان نباشیم.و همینطور دلیل نمیشه که باشیم.
من روز شنبه سرم درد میکرد و سر کلاس نرفتم.استاد گرامی هم مارو در حیاط دیده اند.و امروز گفتند چرا سر کلاس نیومدی.
دیگه اینکه الان میخوام بشینم و داستان شب بود رو ویرایش کنم و همین روزاست که بزارمش تو وبلاگ.چاکریم.خدافظ
ها راستی..مهمون من امروز یک شعر جالب خوند که حتما شنیدین و حتما الان تو ذهنتون نیست
خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...بیت دومش هم یادم رفت.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 144276


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها