شمن
  
 
 
آرشیو
 
دوشنبه 2 خرداد‌ماه سال 1384
ما اینیم
حالا جدی ما چی هستیم؟این : ؟ آره دیگه.دو سه تا ورودی جدید اینو بهم گفتند.به نظر اونا هم احترام میذارم و میگم شاید همین باشم.نمیدونم.این وبلاگ نویسی ما هم برای خودش داستانی شده است خود مثنوی هفتاد من..ای بسا قلم ها که عاجز شد از نوشتن و ای بسا کرک و پر مرغان آسمان که ریخت و ای بسا حرفی که نگقته در دل ماند و یار برفت.آّ‌ه ای روزگار سیاه ما ُ،ای  لک لکان مهاجر ، خانه تان را ، بروی دیواری ، به عظمت خدای واحد،  که از همه بزرگتر، کسیست که، مرام و تقوی و معرفت و مردانگی، در این دوره و زمانه، دیگر مرده  را که نمیشود زنده کرد.
حرفی برای گفتن نیست.برای همین نمگم که من د ر انتخوابات (اگه فکر کردی میخواستم بنویسم انتخابات و بلد نبودم و تو بچه فرد بلد بودی و  با این حرفم کنایه ای نمیخواستم بزنم بد ریدی.)بله در انتخوابات انجمن اسهالی دانشگاه نفر دوم شدم و به خودم میبالم و از این کار هرگز ننالم که هرچه کرد آن آشنا کرد.بیت
قسمی که مرا نیافریدند        گر جهد کنم میسرم نیست  (شاعر : سعدی چاقال)
 
حرف دوم اینکه(حتما فهمیدی پاراگراف بالایی حرف اول بود...و اینکه حرف دوم چرا اینقد کوتاهه و حرف اول اینقد بلند اولا به تو ربط نداره ثانیا اگه خیلی عجله داری تو حرف هفت دلیلش رو گفتم.)
خوب حرف دوم این وبلاگ از این جهت که گاهی نویسندشو مجبور میکنه یه چیزایی توش بنویسه خیلی خوبه..ولی از این جهت که مردم رو مجبور نمیکنه چیزایی که آدم نوشته رو بخونن چیز خوبی نیست. 
 
حرف سه اینکه یعنی چی این حرفها؟!

حرف چهار اینکه یعنی چی کدوم حرفها؟؟!

حرف پنج  : گزینه داف صحیح است.<----- 
 
حرف شش مجبورم شیش رو بگم تا برسم به هفت چون هفت عدد مقدسیه و یه خیر و خوشی در حرف هفت در انتظارته.
 
حرف هفت :بهت رفت .هاهاهاها....حال کردی؟ تازه گندشم کردم.همینو میخواستی؟میخواستی تا اینجا بخونی که این جوابو بهت بدم؟دیدی هرچی مقدس باشه چرته؟مثل بیت المقدس...
بیشتر از اینم حوصله ندارم حرف لوس و بیمزه بنویسم.شب شما خوش.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 144276


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها