شمن
  
 
 
آرشیو
 
یکشنبه 2 بهمن‌ماه سال 1384
خفه شو بابا

خفه شو بابا.ننویس

توی این وبلاگ چرند ننویس.

وقتی نمینویسی بییندگانت بیشتر میشه.نصفه شب ساعت دو و نیم بلند میشی میای اینجا چر ت مینویسی.به امید اینکه یکی بیاد بخونه حالا خیر سرش نظر بده یا نده.با نظریات چرندت آشنا بشه یا نشه.تو خیلی کتاب میخونی؟فیلم روشنفکری میبینی؟در محافل ادبی شرکت میکنی؟حد اقل وبلاگ دیگرون رو میخونی؟

کتابت که کتاب مقدمه علم حقوقه که  درس ترم اوله و داری اون  رو ترم آخر پاس میکنی.فیلمتم که مریم و می تیله.محافل ادبیت هم به این خلاصه میشه بشینی توی بوفه ی دانشکده چرت بگی و غیبت این و اون بکنی.یا که بیای توی چت روم کرمان به ملت فحش بدی.

خوب چرا فکر میکنی یه حرفی داری که مهمه و باید بنویسی و به دیگران پی ام میدی و آفلاین میزاری که وبلاگ من آپدیت شده؟چهار تا عکس در و داف میذاری و چرت مینویسی زیرش ،‌ همش یه مشت مطلب بی سر و ته.

خوب البته حق هم داری.دلت میخواد زیاد حرف بزنی اما دلت نمیخواد گوش بدی.دلت میخواد حرفتو ملت بشنون اما ندونی کی شنیده.نمیخوای بدونی اون صد نفری که هر هفته به کیلومتر شمار  وبلاگت اضافه میشن کیا هستن.

اما خوب، چاره ای جز نوشتن نداری.خوب و بد و بدتر مینویسی.ملت هم میخونن.درسته که هرکسی دوست نداره میتونه بگه چرت مینویسی و  نظر اون واست مهمه و چون نظر خودتم همینه ، میدونی چرت مینویسی.اما چیکار میخوای بکنی.دیونه ای.باید بنویسی.و مینویسی.حتی اگر صفر تا خواننده داشته باشی.خوب میخوای چیکار کنی؟دیونه دیونه است دیگه.دیونه ی نوشتنی.حتی اگر خیلی چرند و به قول ادبی ها نامانوس و بی ارزش و تخمی و بی ادبی بنویسی.اما باز مینویسی.

مثل ضحاک که مغز جوونها رو به ماراش میداد ، منم باید مغزمو به این وبلاگ بدم تا چرت بنویسه.و این احساس چندان خوبی نیست.اما خوب.نمیدونم.من نمیتونم تصمیم بگیرم ننویسم.هرچند کیفیتش پایین باشه.نمیتونم به خودم بگم با این وضع نوشتن بهتره ننویسی.میتونم بگم..اما عملی نمیشه.ده بار وبلاگهامو بستم....جاشونو عوض کردم.شناس و ناشناس نوشتم.اما نشد.من دیگه باور کردم که دستم به این روز مرگی یا به قول روشنفکرای جدید روز مردگی وبلاگی بند شده.باید به این وبلاگ یه خوراک از مغزم در وکنم و بدم بخوره.من نمیتونم ننویسم.اما تویی که تا اینجاشو خوندی..بعد از این دیگه نخون.حد اقل تو که میتونی...

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 144276


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها